Radim Linhart

Je DRŽITELEM SVĚTOVÉHO REKORDU zapsaného v Guinessově knize rekordů jako pianista, který dokáže zahrát zpaměti více než      tři tisíce písní a skladeb.

Kapelníkem skupiny NOCTURNO, která vystupuje při nejrůznějších společenských i soukromých událostech. 


PIANISTOU, který je členem několika orchestrů a skupin ( Orchestr Felixe Slováčka, Metropolitan Jazz Band, Pražský filmový orchestr) doprovází řadu osobností české hudební scény (Eva Pilarová, Jitka Vrbová, Jana Rychterová) a také často vystupuje sólově.   

SKLADATELEM s několika autorskými sólovými klavírními alby (Silent Movie, Prague Café, Piano Architecture),  je autorem více než dvaceti dětských muzikálů (Tři čarodějnice, Čertův švagr, Popelka, Dobrodružství hastrmana Tatrmana, O dobru a zlu, Obušku z pytle ven, O Medvědu Ondřejovi, Princezna se zlatou hvězdou na čele) a několika notových alb (čtyřruční jazzový klavír, několik sešitů řady Snadné melodie ve snadné úpravě a Filmový klavír) a velkého množství hudby pro divadlo, televizi a film. Pracoval mimo jiné na filmu režiséra Jamese Kenta Aftermath (Zraněná srdce) s Keirou Nightley v hlavní roli jako aranžér.

ARANŽÉREM pro nejrůznější obsazení - klavír, malé skupiny, big band, symfonický orchestr a podobně.

STUDIOVÝM HUDEBNÍKEM, který natočil již více než sto hudebních nosičů v oblasti filmové hudby, jazzu, country a populární hudby.

Má vlastní HUDEBNÍ STUDIO.